Відгуки про компанію Фізична особа-підприємець Цицак Ірина Миколаївна
- Тетяна К.
- Анастасия К.
- Андріана П.
- Алина Е.
Скарбничка чудова.Дуже задоволена.
- Наталия Б.
- Елена И.
- Юлія К.
- Ганна Ж.
- Оксана Д.
- Софія Ф.
Дякую за якісний товар, мені дуже сподобалася копілка, все дуже якісно і міцно