Дошка сувенірна з випалюванням "Коханій дружині" 24х24 см
Матеріал фанера 6мм у формі яблука
Всі дошки з випалюванням
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOT-KITCHEN |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 240 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Є |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴
- Спосіб упаковки: Поліпропіленова упаковка за бажанням


