Отзывы о компании Фізична особа-підприємець Цицак Ірина Миколаївна
- Іван Ф.
Менажниця нормальна. Оцінка за те, що не мають свого упакування, а за мої гроші дорого пакують на НП. 👎👎👎
- Анастасія К.
все чудово. замовлю ще;)
- Катя
Дуде прикольна річ) дітям подобається
- Ольга П.
- Черненко А.
- Чистилина Я.
- ВладимирСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Віталій Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дана С.
столик гарний, але не відповідає розмірам вказаним у описі, менший ніж я очікувала, і відсутні прорізі для бокалів
- Королева И.
Доброго дня. Будь ласка, ложить скриньку в додаткову плівку.