Отзывы о компании Фізична особа-підприємець Цицак Ірина Миколаївна
- Тетяна К.
- Іра І.
- Марина
17.01 замовила товар. станом на 25.01 так його і не надіслали . на повідомлення не відповіли
- Юлія Р.
- Дарья Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга М.
- Алла К.
- Женя Г.
- Вадим П.
Жахливий запах від виробу
- Татьяна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Столик гарний, легкий, достатньо місця як для сніданку так і для ноутбука. Купляли на подарунок. Продавця рекомендую, відповіли на всі мої запитання. Дякую