Ексклюзивні дерев'яні пазли українського виробництва.
Принципово нові пазли нікого не залишать байдужими та будуть ідеальним подарунком для друзів!)
Чим вони відрізняються від пазлів, які ми пам'ятаємо з дитинства?
- Деталі виконані з дерева
- частина пазлів у формі тематичних елементів: звірі, шматочки пейзажу і т.д.
- Дерев'яна коробка із зображенням пазла
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HOT-KITCHEN |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пазл |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Животные |
| Размеры | |
| Ширина | 30 см |
| Диаметр | 30 см |
| Длина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 229 ₴



